אודות

זאת אני.

התחלתי לכתוב בגיל 16, אבל אף אחד לא ידע. לא ההורים, לא חברות. רק אני, ואותן מחברות פשוטות שנשארו בהן דפים ריקים בסוף שנת הלימודים. הדפים נתלשו, תויקו בתוך קלסר והפכו להיות הספרים הסודיים שלי. התחביב שלי נשאר סודי במשך שנים ארוכות, דחוק לשעות פנאי שלא תמיד היו.

מיד לאחר השירות הצבאי, ניגשתי ללימודי תואר ראשון בחינוך מוזיקלי כהמשך טבעי לשנים רבות של לימודי נגינה ועשר יחידות הבגרות במוזיקה שכבר היו לי ואז הגיעו גם עבודה-חתונה-ילדים. הכתיבה איכשהו תמיד הייתה שם, בוערת על אש קטנה אבל דחוקה לאיזו פינה נסתרת.

ויום אחד זה פתאום התפרץ. אני לא יכולה להסביר בדיוק איך זה קרה. פתאום קמתי בוקר אחד עם חשק לכתוב. מה שהיה עצור כל כך הרבה זמן (ולא ידעתי אפילו) פשוט נשפך ממני ותוך חודשיים היה לי רומן באורך מלא. ואז עוד אחד. ועוד אחד.

מפה לשם אני הבנתי שהצורך הזה – שדורש ממני חלק משמעותי משעות היום – חייב להצדיק את עצמו. התחלתי ללמוד (הרבה) במטרה ברורה להוציא ספר. החלטתי שלא להסתפק בזה, ולהפוך את האהבה (כלומר, צורך) למקצוע ולדרך חיים. למדתי כתיבה ועריכה ספרותית אצל לירון פיין, והיום אני עורכת ספרים, מלווה כותבים בתהליכי כתיבה, בוראת עולמות בעזרת מילים ונהנית מכל רגע.

אני חיה את החלום.

המוטו שלי:  ספר הוא עולם ומלואו. כתיבה של ספר היא בריאת העולם.